KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702034
nr 1270 2034
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, "Guldtuppen", signerad. Olja på duk, 61x50 cm
måndag 26 augusti 2019
kl 20:05:12
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik